БалканСвет.Слајдер

Српската полиција заплени 520 килограми марихуана

Полицијата во Ниш уапси маж во чиј автомобил пронајде 520 килограми марихуана од Косово. Дрогата била спакувана во 134 пакети и била наменета за продажба во српските градови

Back to top button
Close
Close