0_Инфопакет.ПорталИнфопакетОпштински вестиСервисни информацииСкопје

Средно Водно, Горно Нерези и Крушопкек и делови од Припор, Капиштец и Горно Соње денеска без струја

Како што информира Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, прекините се поради технички интервенции во дистрибутивната електромрежа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close