0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Средношколка нападната од соученик во училиште

Средношколка била нападната од соученик во ходникот во средно училиште на подрачјето на општина Гази Баба.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close