0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Средба Јовески – Тупанчески

Државниот јавен обвинител Љубомир Јовески денеска оствари средба со министерот за правда Никола Тупанчески.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close