Посетете ја новата веб страна на МИА
Фотосервис

Средба: Пендаровски со Штајнмајер

Претседателот на Сојузна Република Германија, Франк-Валтер Штајнмајер престојува во дводневна официјална посета на Република Северна Македонија

Back to top button
Close
Close