0_Македонија.Портал0_Спорт.ПорталОпштествоОстанато

Средба на претседателот Пендаровски со Горан Стојановски, претседател на Националната пливачка федерација

Претседателот на државата Стево Пендаровски денеска го прими Горан Стојановски, претседател на Националната пливачка федерација.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close