0_Македонија.ПорталПолитика

Средба на Петровска со претседателката на Комората за приватно обезбедување Верица Милеска Стефановска

Министерката за одбрана Славјанка Петровска денеска оствари работна средба со претседателката на Комората на Република Северна Македонија за приватно обезбедување Верица Милеска Стефановска.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close