0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

Средба на Пендаровски со делегации на уставните судови на Северна Македонија и на Бугарија

Претседателот Стево Пендаровски денеска прими делегации на Уставниот суд на Република Северна Македонија и на Уставниот суд на Република Бугарија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close