БизнисБизнис.ПорталЕкономија

Средба на Здружението на штедачи од „Еуростандард“ со Делегацијата на ЕУ

Здружението на оштетени физички и правни лица „Правда за штедачи” денеска соопшти дека остварило средба со Делегацијата на Европската унија во земјава на која се разговарало за стечајот на „Еуростандард банка“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close