ОпштествоСкопје

Средба на градоначалникот Шилегов со градоначалникот на Подгорица, Вуковиќ

Градоначалникот на Град Скопје Петре Шилегов денеска се сретна со градоначалникот на Подгорица, Црна Гора, Иван Вуковиќ, кој престојува во дводневна посета на Скопје.

Back to top button
Close
Close