0_Web_АктуелноМакедонија.СлајдерПолитика

Средба Маричиќ – Абазовиќ: Продолжување на реформите за стабилен Западен Балкан

Реформите и европската перспектива на земјите од Западен Балкан, била тема на денешните разговори во Подгорица на министерот за правда Бојан Маричиќ со потпретседателот на Владата на Црна Гора, Дритан Абазовиќ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close