0_Македонија.ПорталПолитика

Средба Ковачевски – Мицкоски во рамки на широкиот консултативен процес

Во рамки на широката консултација претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Димитар Ковачевски, денеска во 15:00 часот, во Клубот на пратеници ќе одржи средба со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close