БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Средба Вархеји – Џачка

Вархеји, според албанските медиуми, на Твитер напиша дека во разговорот со шефицата на албанската дипломатија било посочено дека Албанија ги исполнила сите услови на Советот на ЕУ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close