0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

СП2022: Уругвај и Јужна Кореја ги поделија бодовите без голови

Двете репрезентации во првото полувреме имаа по една стопроцентна шанса за гол

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close