Посетете ја новата веб страна на МИА
0_Спорт.ПорталСпортФудбал

СП2022: Мбапе го пропушти денешниот тренинг

Првиот стрелец на актуелното Светско фудбалско првенство, францускиот напаѓач Килијан Мбапе, не тренираше денеска со репрезентативните колеги, туку одбра тренингот да го мине во „соба за рехабилитација“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close