АБНА

Списанието „ЛИК“ ќе биде достапно и во електронски формат на веб-страницата на БТА

Списанието „ЛИК“ ќе биде објавено и во електронски формат на веб-страницата на Бугарската телеграфска агенција (БТА)

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close