БалканДописници Свет

Специјалниот претставник на САД за Западен Балкан Габриел Ескобар, утре во посета на Тирана

Американскиот заменик помошник државен секретар за Европа и Евроазија, Габриел Ескобар, утре ќе престојува во официјална посета на Тирана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close