0_Магазин.ПорталАвтомобили

Специјалниот БМВ од саемот во Лас Вегас

Се работи за специјалиот „850-ц.и.“ модел кој претрпе радикални промени во време од три месеци за да биде подготвен за настанот. Сега изгледа помодерно, но и поагресивно од порано.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close