0_Магазин.ПорталВидеоДизајн

Спектакуларна прослава на 100 години „Шанел бр. 5“

Создаден е од Ернест Бо, за Габриеле „Коко“ Шанел. Податоците говорат дека на секои 30 секунди во светот се продава по едно шише од овој парфем.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close