ЕвропаСвет.Слајдер

Спасувачите пронајдоа преживеано лице во рудникот во Сибир

Спасувачите пронајдоа еден преживеан во сибирскиот рудник за јаглен. Тие не го открија неговиот идентитет, како и местото каде е пронајден

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close