0_Македонија.ПорталПолитика

Спасовски ќе учествува на состанок на Одборот на иницијативата за интегрирано управување со внатрешната безбедност – ИИСГ

Министерот за надворешни работи Оливер Спасовски денеска ќе учествува на шестиот состанок на Одборот на иницијативата за интегрирано управување со внатрешната безбедност (ИИСГ).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close