Оригинални текстови

Спасовски на фејсбук: Транспарентно и отчетно – септември 2022

Почеток на нов месец секогаш претставува добра можност да се потсетиме за досега сработеното. МВР ЗА ГРАЃАНИТЕ: Транспарентно и отчетно - септември 2022

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close