0_Web_АктуелноПолитика

Спасовски: МВР за граѓаните – Продолжуваме!

МВР за граѓаните - Продолжуваме!, објави министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски утрово на неговиот официјален фејсбуф профил.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close