0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Спасовски: МВР добива информација откако ракометарот Тот се наоѓа на Клиничкиот центар, а претходно нема никаква пријава

Министерството за внатрешни работи добива информација откако ракометарот Денис Тот се наоѓа на Клиничкиот центар, а претходно нема никаква пријава за нарушен јавен ред и мир пред објектот во Градскиот парк, појасни вечерва Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close