0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Спасовски: Борбата со корупцијата е најсилната алатка за самоодбрана на една држава

- Борбата со корупцијата е најсилната алатка за самоодбрана на една држава, чин на вистински патриотизам!, објави Спасовски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close