0_Магазин.ПорталЗдравје

Со 12 минути напорно вежбање, до одлични резултати

Иако трчањето и долгите тренинзи во вежбалница се одлични поради повеќе причини, и суперкусите ИТИ (интензивни тренинзи со интервали) дефинитивно може да играат улога во тоа да бидете посилни и поздрави од кога било.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close