Граѓански секторДописници МКД

Со планинарење на Калин Камен, Европска куќа Крива Паланка ја одбележа Европската недела на спортот

Со планинарска акција до туристичкиот локалитет езерца на Калин Камен, Осоговски Планини, Европската куќа Крива Паланка се приклучи во одбележување на Европската недела на спортот 2022.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close