Дописници МКДОпштински вести

Со патувачкиот фестивал за млади „Џифони“, во Делчево започна манифестацијата „Денови на хуманост-дарувај со љубов“

Со патувачкиот фестивал за млади „Џифони“, во Делчево започна традиционалната манифестација „Денови на хуманост-дарувај со љубов“, организирана по повод 3 Декември, меѓународниот ден на лицата со посебни потреби.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close