Дописници МКДОпштински вести

Со вело тура ИПА Охрид побара изградба на велосипедски патеки во охридско-струшкиот регион

Членови на Интернационалната полициска асоцијација (ИПА)-регион Охрид и граѓани на Охрид и Струга, денеска ја реализираа велосипедската рекреативна тура Охрид-Струга-Радожда.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close