Општински вестиСкопје

Сочувство од градоначалничката Арсовска за семејствата на настраданите во несреќата во Бугарија

Градоначалникот на Град Скопје Данела Арсовска денеска изрази сочувство до семејствата на загинатите во трагичната автобуска несреќа во Бугарија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close