Состојба на патиштата

Состојба на патиштата

На патниот правец Скопје – г. п. Блаце, поради одрони на патот, сообраќајот се одвива со наизменично пропуштање на возилата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close