0_Инфопакет.ПорталИнфопакетСостојба на патиштата

Состојба на патиштата

Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по претежнo суви коловози.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close