0_Магазин.ПорталВидеоЗанимливости

Сопругот ја изневерил со 19-годишна, а таа напиша книга за тоа

Писателката Габриела Стоун објави видео на „Тик-ток“ во кое објаснува како дошло до нејзината книга „Јади, моли се, #FML“ и што се случило кога нејзиниот сопруг ја изневерил со тинејџерка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close