СветСвет.Портал

Сопругата на Ел Чапо осудена на три години затвор

Пред да биде изречена пресудата пред федералниот суд во Вашингтон, Аиспуро (32) побара од американскиот окружен судија Рудолф Контрерас да покаже милост.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close