0_Web_АктуелноСостојба на патиштата

Сообраќајот се одвива непречено, по наместа влажни коловози

Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close