ОпштествоСостојба на патиштата

Сообраќајот се одвива непречено по наместа влажни коловози

Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози, информираат утрово од ЈП Македонија пат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close