0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Сообраќајка кај Мавровка, повредени четири лица

Четири лица се повредени во сообраќајна незгода што попладнево се случи на раскрсницата кај трговскиот центар „Мавровка“.  Во сообраќајната незгода учествувале пет возила, сите со скопски таблички.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close