0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Сончево со ниски утрински температури

Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност, а наутро студено. Ќе дува слаб до умерен северен ветер.

Back to top button
Close
Close