0_Web_АктуелноОпштество

Сончево со мала до умерена облачност, температури до 21 степен

Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност, претпладне во западните делови со зголемена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец.

Back to top button
Close
Close