ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Советот за човекови права на ОН гласаше за истрага на човековите права во Русија

Советот за човекови права на Обединетите нации денеска гласаше за назначување специјален известувач за истрага на ситуацијата со човековите права во Русија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close