0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Совети за отстранување на подбрадокот

Тоа, на радост на засегнатите, може да се подобри со лесни, но насочени вежби. Со нив, кожата станува позатегната, а подбрадокот се намалува. Важно е овие вежби да се изведуваат полека, постепено, без брзање...

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close