0_Магазин.ПорталВидеоДомМагазин

Совети за „брзо дневно зачистување“ дома

Овие неколку чекори почнуваат, секако - со тајмер. Првиот чекор на Керолин вклучува отстранување на сите работи што „не ѝ припаѓаат“ на просторијата за чистење.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close