БалканСвет.Слајдер

Собранието на општина Цетиње поддржа манастирот Цетиње да се врати во владеење на ЦПЦ

Пред неколку дена, клубовите на советниците се договорија за заклучок во кој ја поддржаа иницијативата, а денеска ја изгласаа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close