0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Снег во Босна и Херцеговина

Снег денеска покри градови во Босна и Херцеговина, нешто што е невообичаено за втората половина од април, јави БХРТ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close