0_МИА Истражува.ПорталДописници СветМИА ИстражуваРепортажа

Снег во Атина (фото+видео)

Атина од вчера е под снежна покривка и пулсира во ритамот на снегот, а дописничката на МИА посети дел од местата карактеристични за градот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close