БизнисБизнис.ПорталБизнис.Слајдер

„Слоу Фуд гостилници 2021“ – водич низ автентичната македонска гастрономија

  Знак за препознавање на „Слоу Фуд гостилниците“ е црвеното полжавче кое се наоѓа на вратите на локалите. Тоа потврдува дека потеклото на храната е локално, висококвалитетно и произведено од малите фармери и занаетчии.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close