0_Web_АктуелноБалканСвет.Слајдер

Словенечкиот парламент го потврди Роберт Голоб за премиер

За Голоб гласаа 54 пратеници, 30 беа против, а еден глас беше неважечки.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close