0_Магазин.ПорталДизајн

Сликата на Бенкси на аукцијата продадена за над 20 милиони евра

Уметничкото дело „Љубовта е в ѓубре“ му го донесе рекордниот хонорар на уметникот, пренесе ДПА.

Back to top button
Close
Close