0_Web_АктуелноВременска прогнозаОпштество

Следните денови сончево со значително повисоки дневни температури

Времето во текот на денот ќе биде претежно сончево и потопло. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец. Максималната температура ќе биде во интервал од 22 до 28 степени.

Back to top button
Close
Close