Дописници МКДОпштински вести

Следната седмица Фестивал на ракијата во Кавадарци

Фестивал на ракијата ќе се одржи следната седмица во Кавадарци, информираа денеска од ,,Жта", Здружение на љубители и мали производители на ракија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close